top of page
Gohor-Kurtlar-Yolu
Gohor-Cam-Kent
mesihin-klounu-2
Gohor-Kiyametten-Sonra-1
OlaganMucizeler-Yeni02
Gohor-Kiyametten-Sonra-2
OlaganMucizeler-EskiKapak
GeceyleGelen-Kapak
mesihin-klounu-1
Aykolik-Big
GohorKurtlarYolu-eski
GohorCamKent
Dusler_Diyari-2010-6
ben_bir_kediyim-kapak

BASKISI BİTEN KİTAPLAR

Gohor-Kurtlar-Yolu.jpeg

Yayın Yılı: Nisan 2013

Bu Yayınevi tarafından okura sunulan Gohor Kurtlar Yolu'nun Tudem tarafından gerçekleştirilen 2. baskısı. 

Gohor-Cam-Kent.jpeg

Yayın Yılı: Nisan 2013

Bu Yayınevi tarafından okura sunulan Gohor Cam Kent'in Tudem tarafından gerçekleştirilen 2. baskısı. 

mesihin-klounu-2.jpg

Yayın Yılı: Eylül 2012

İnkılâp tarafından okura sunulan Mesih'in Klonu'nun  Postiga tarafından gerçekleştirilen 2. baskısı. Kutsal Kâse'den alınan DNA örneğiyle klonlanan Hz. İsa'nın İncil ve Kuran'daki farklı tasvirleri kitabın çatısını oluşturuyor.

Gohor-Kiyametten-Sonra-2.jpeg

Yayın Yılı: Mayıs 2009

Crea tarafından okura sunulan Gohor Kıyametten Sonra'nın yan marka Astrea tarafından yayımlanan 2. baskısı.   iki kitap olarak yayımlanan Gohor Cam Kent ile Gohor Kurtlar Yolu'nun aynı ciltte bir araya gelmesinden oluşuyor.

OlaganMucizeler-Yeni02.jpg

Yayın Yılı: Mart 2009

Crea tarafından okura sunulan Olağan Mucizeler'in yan marka Astrea tarafından yayımlanan 2. baskısı. Küçük Satılmış'la hayatının son demlerini yaşayan Cemil Bey'in dostluğu ve bir hayalete duyulan aşk kitabın konusunu oluşturuyor.

Gohor-1BASKI.jpg

Yayın Yılı: Eylül 2008

Crea tarafından okura sunulan Gohor Kıyametten Sonra,  iki kitap olarak yayımlanan Gohor Cam Kent ile Gohor Kurtlar Yolu'nun aynı ciltte bir araya gelmesinden oluşuyor.

GeceyleGelen-Kapak.jpg

Yayın Yılı: Haziran 2008

Crea tarafından okura sunulan Geceyle Gelen, yaşayan bir adamla ölü bir adamın arafta  birbirlerine anlattıkları öykülerin toplamından oluşuyor.

OlaganMucizeler-EskiKapak.jpg

Yayın Yılı: Nisan 2008

Crea tarafından okura sunulan Olağan Mucizeler,  gizem türünde bir roman. Gerçek dünyadan kurgu dünyaya geçen küçük Satılmış'la hayatının son demlerini yaşayan Cemil Bey'in dostluğu ve bir hayalete duyulan aşk kitabın konusunu oluşturuyor.

sevgili-salak-olgu.jpeg

Yayın Yılı: Ekim 2007

Olgu Kitaplığı tarafından okura sunulan Sevgili Salak, Beyoğlu'nun arka sokaklarında yaşanan bir suç anlatısı. Yarım akıllı Mahsun ile Konsomatris Nilay'ın hastalıklı ilişkisinin sebep olduğu bir dizi cinayet kitabın konusunu oluşturuyor.

mesihin-klounu-1.jpg

Yayın Yılı: Eylül 2007

İnkılâp tarafından okura sunulan Mesih'in Klonu,  bilimkurgusal öğeler de içeren bir politik kurgu. Kutsal Kâse'den alınan DNA örneğiyle klonlanan Hz. İsa'nın İncil ve Kuran'daki farklı tasvirleri kitabın çatısını oluşturuyor.

Aykolik-Big.jpg

Yayın Yılı: Nisan 2005

Bu Yayınevi tarafından okura sunulan Aykolik, genç okur için kaleme alınan bir gerçek yaşam romanı. Kitapta üç yakın arkadaşın aşk, ayrılık ve hüzün üçgeninde savrulan hayatlarından kesitler şiirler ve şarkılar eşliğinde anlatılıyor.

GohorKurtlarYolu-eski.jpg

Yayın Yılı: Nisan 2003

Bu Yayınevi tarafından okura sunulan Gohor Kurtlar Yolu, ilk romanın bittiği yerden başlıyor. Dış dünyanın tehlikelerine atılan Gohor Askine ile arkadaşları destansı bir yolculuğa çıkıyor. Kitabın kapak çizimi Aşkın Güngör'e ait. 

GohorCamKent.jpg

Yayın Yılı: Nisan 2003

Bu Yayınevi tarafından okura sunulan Gohor Cam Kent, genç okur için kaleme alınan bir bilimkurgu romanı. Kapak çizimi de Aşkın Güngör tarafından yapılan roman için 2300'lü yıllarda geçen bir distopya demek mümkün.

Dusler_Diyari-2010-6.jpg

Yayın Yılı: Nisan 1997

Bu Yayınevi tarafından okura sunulan Düşler Diyarı, Aşkın Güngör'ün ödül alarak yayımlanan ilk çocuk romanı olma özelliği taşıyor. Kapak çizimi Bahadır Barış Özsoy tarafından yapılan kitabın ilk üç baskısında yer alan iç çizimleri Gözde Bozkurt yapmıştır. 

ben_bir_kediyim-kapak.jpg

Yayın Yılı: Aralık 1993

Alfa Basım Yayın tarafından yayımlanan Ben Bir Kediyim, Aşkın Güngör'ün ilk kitabı olma özelliği taşıyor. İçinde 78 şiirin yer aldığı kitabın kapak fotoğrafı Belgin Güngör tarafından çekilmiş, kapak çizimleri Hakan Can tarafından yapılmıştır.

bottom of page